Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2024

Kura būs Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2024? Cēsu novads, Līvānu novads vai Siguldas novads?

Palīdzi ar savu balsi noteikt, kura pašvaldība ir pelnījusi iegūt šo titulu un 2024. gadā kļūt par jauniešu notikumu epicentru!

Balso šeit.

 

Konkursa “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2024” mērķis ir noteikt vienu pašvaldību vai divu pašvaldību apvienību, kas 2024. gadā uzņemsies pildīt Latvijas Jauniešu galvaspilsētas lomu.

Konkurss – “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta ” organizēts ar mērķi popularizēt  darbu ar jaunatni pašvaldību vidū, stiprināt pašvaldību sadarbību jaunatnes jomā, labo prakšu un pieredzes apmaiņu, turpināt iedibinātās tradīcijas darbā ar jaunatni, kā arī paaugstināt darbā ar jaunatni iesaistīto personu, pašvaldību un organizāciju, kas organizē darbu ar jaunatni, prestižu un veicināt jauniešu līdzdalību un iesaistīšanos sabiedriskajos procesos. 

Konkurss norisinās divās kārtās - pirmajā kārtā iesniegumus, kuri iesniegti līdz 30. jūnijam, izvērtē konkursa komisija, savukārt otrajā kārtā notiek publiskais balsojums. Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti š.g. 12. augustā jauniešu festivālā "Kopums" Bauskā.

Konkursa nolikums
Konkursa pavadošie dokumenti

!!! Interneta pārlūka Google Chrome lietotajiem var būt bloķēta automātiska lejupielāde. Lai lejupielādētu 1. un 2. pielikumu Google Chrome pārlūkā, nepieciešams izvēlēties saites adresi ar labo peles pogu, kopēt to (copy link address) un ielīmēt to jaunā adreses joslā (new tab) un nospiest enter

1. pielikums "Konkursa “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta” pieteikuma veidlapa".

2. pielikums Konkursa “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta” pretendenta raksturojuma veidlapa.

3. pielikums Konkursa “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta” pretendentu pieteikumu vērtēšanas kritēriji.

Piesakies jaunumiem
The subscriber's email address.

IESAISTIES.

APMEKLĒ.

PASTĀSTI.

Valsts jaunatnes programma Izglītības un zinātnes ministrija

LR Izglītības un zinātnes ministrija
Politikas iniciatīvu un attīstības departaments
Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050
jaunatneslietas@izm.gov.lv

SOFTIKOM