Jauniešu galvaspilsēta
Dalīties:
Share icon

Organizācijas, uzņēmumus, pašvaldības un valsts institūcijas aicina piedalīties jauniešu festivālā „KOPUMS”

.

Par godu Starptautiskajai jaunatnes dienai Latvijas jauniešu galvaspilsētā 2023 - Bauskas novadā,  Bauskas pilskalnā 12. augustā norisināsies jauniešu festivāls „KOPUMS”. Festivālā gaidāma lielā skatuve, NVO radošais kvartāls ar dažādām teltīm, darbnīcām, nestandarta sporta spēles, kā arī sadarbības partneru teltis ar dažādām jauniešiem saistošām aktivitātēm.

Bauskas novads aicina jaunatnes organizācijas, interešu grupas, biedrības un nodibinājumus, pašvaldības un valsts institūcijas un citus interesantus iesaistīties festivālā, piedāvājot savas aktivitātes, lai informētu, iesaistītu jauniešus. Interesenti, kuri vēlas piedāvāt savu aktivitāti līdz 30. jūnijam aicināti aizpildīt pieteikuma anketu. Festivāls tiek veidots pēc konstruktora principa - katrs nāk ar redzējumu savai aktivitātei, bet festivāla organizators, Bauskas novada pašvaldība, sniedz atbalstu un piemeklē atbilstošāko vietu idejas īstenošanai.

Jautājumu gadījumā aicinām sazinies ar Bauskas novada pašvaldības Jaunatnes nodaļas vadītāju Līgu Briģi, tel. +371 28799654, vai vecāko jaunatnes lietu speciālistu Gintu Jankovski, tel. +371 28646934, vai rakstīt e-pastā: festivals.kopums@bauskasnovads.lv .

Šogad festivāla galvenais akcents ir mentālā veselība, dažādu jauniešu problēmu akcentēšana un problēmu risināšana. Festivāla noslēgumā visus apmeklētājus un organizatorus priecēs grupa „CITI ZĒNI”.

“Latvijas Jauniešu galvaspilsēta” mērķis ir popularizēt darbu ar jaunatni pašvaldību vidū un tā nozīmi sabiedrībā, stiprināt pašvaldību sadarbību jaunatnes jomā, labās prakses un pieredzes apmaiņu, turpināt iedibinātās tradīcijas darbā ar jaunatni, paaugstināt darbā ar jaunatni iesaistīto personu, pašvaldību un organizāciju, kas organizē darbu ar jaunatni, prestižu un veicināt jauniešu līdzdalību un iesaistīšanos sabiedriskajos procesos.

Festivāls tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2023.-2025. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros un ar Bauskas novada pašvaldības līdzfinansējumu.

Atpakaļ
Piesakies jaunumiem
The subscriber's email address.

IESAISTIES.

APMEKLĒ.

PASTĀSTI.

Valsts jaunatnes programma Izglītības un zinātnes ministrija

LR Izglītības un zinātnes ministrija
Politikas iniciatīvu un attīstības departaments
Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050
jaunatneslietas@izm.gov.lv

SOFTIKOM