Jaunumi novados
Dalīties:
Share icon

Notiks preses konference “Bauskas novads- Latvijas jauniešu galvaspilsēta 2023”.

.

2022. gada 12. augustā jauniešu festivālā “Kopums” tika paziņota “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2023” - Bauskas novada pašvaldība. Tāpēc 2023. gada 26. janvārī plkst. 14:00 Bauskas Rātsnamā notiks “Bauskas Novads - Latvijas jauniešu galvaspilsēta 2023” preses konference. Tajā Bauskas novada jaunatnes jomas pārstāvji iepazīstinās ar šajā gadā Bauskas novadā ieplānotajiem pasākumiem, to mērķi un īstenošanas ieceri.

Konkursa “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2023” pieteikumā Bauskas novada pašvaldība norādīja: “Mēs nevēlamies stacionāras telpas, kur gaidīt jauniešus, mēs vēlamies rīkoties proaktīvi un sasniegt viņus paši. Cenšamies organizēt pasākumus pēc iespējas tuvāk jauniešiem.”

Pašvaldība arī iesniedza detalizētu pasākumu plānu notikumiem 2023. gadā, paredzot gan daudzveidīgus pasākumus jauniešiem (kampaņas, izaugsmes treniņus, festivālus, Latvijas jauniešu organizāciju sporta spēles u.c.), gan pieredzes apmaiņas seminārus jaunatnes darbiniekiem.

2022. gadā Izglītības un zinātnes ministrija konkursu izsludināja pirmo reizi pēc divu gadu pārtraukuma. Pēdējo reizi ceļojošais kauss tika pasniegts 2020. gadā Venstpils pilsētas pašvaldība.

Konkurss “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2023” organizēts ar mērķi popularizēt darbu ar jaunatni, stiprināt pašvaldību sadarbību jaunatnes jomā, labās prakses un pieredzes apmaiņu un turpināt iedibinātās tradīcijas darbā ar jaunatni. Tikpat nozīmīgi ir paaugstināt darbā ar jaunatni iesaistīto personu, pašvaldību un organizāciju prestižu un veicināt jauniešu līdzdalību un iesaistīšanos sabiedriskajos procesos.

Lai piedalītos preses konferencē, lūdzam pieteikt savu dalību līdz 20. janvāra plkst. 16.00, pieteikumu sūtot uz e-pastu liga.brige@bauska.lv Pieteikumā lūdzam norādīt vārdu, uzvārdu, pārstāvēto organizāciju nosaukumu. 

Atpakaļ
Piesakies jaunumiem
The subscriber's email address.

IESAISTIES.

APMEKLĒ.

PASTĀSTI.

Valsts jaunatnes programma Izglītības un zinātnes ministrija

LR Izglītības un zinātnes ministrija
Politikas iniciatīvu un attīstības departaments
Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050
jaunatneslietas@izm.gov.lv

SOFTIKOM