Jaunumi novados
Dalīties:
Share icon

Notiks pasākums jauniešiem "Ar Eiropys tvierīni Latgolā"

.

Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru un Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldi 2022. gada 4. novembrī Daugavpilī Augšdaugavas novada kultūras centrā "Vārpa" (Dobeles ielā 30) no pl. 10.30 līdz 14.30 pasākumu cikla "Ar Eiropys tvierīni Latgolā" ietvaros Latgales reģiona jauniešiem rīko izzinošu pasākumu divās daļās: “Eiropa jaunietim” un “Prāta spēles”.

Pasākuma laikā jaunieši un citas ieinteresētās personas, kas darbojas jaunatnes jomā, varēs uzzināt par iespējām un iniciatīvām, ko jauniešiem, kuri dzīvo, mācās un strādā Eiropā, piedāvā tādas Eiropas Savienības programmas kā Eiropas Solidaritātes korpuss, Erasmus+, Eiropas Brīvprātīgais darbs u.c.

Šī pasākuma laikā interaktīvā veidā ar “Prāta spēles” starpniecību motivēsim dalībniekus uzzināt vairāk faktu par Eiropu. Ar spēles palīdzību ne vien izklaidēsim un informēsim dalībniekus, bet arī ļausim tiem iegūt un analizēt, izbaudīt komandas cīņas sparu un pārbaudīt savas zināšanas.

”Mēs, Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs, turpinām rūpēties par Latgales jaunatnes izaugsmes iespējām. Vēlamies popularizēt Eiropas Savienības piedāvātās iespējas Latgales jauniešiem un aktīvāk iesaistīt tos starptautisko jauniešu apmaiņu veidošanā un aicināt uz aktīvu līdzdarbošanos,” atzina biedrības koordinators Oskars Zuģickis.

Pasākuma programma

Laiks

Norise

Runātājs

10:00 – 10:30

Dalībnieku ierašanās. Reģistrācija

 

10:30 – 10:45

Pasākuma atklāšana

Dienvidlatgales NVO atbalsta centra (DNVOAC) koordinators Oskars Zuģickis,

Eiropas Parlamenta deputāte Dace Melbārde,

Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja Zane Petre.

10:45- 12:15

Informācija par Eiropas Savienības programmām: Eiropas Solidaritātes korpuss, Erasmus+, Eiropas Brīvprātīgais darbs u.c.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras ES programmu departamenta ES programmas "Erasmus+" nodaļas vadītāja Līva Jakovļeva

12:15

Pusdienas

 

13:00 – 14:30

Izklaidējošas un izglītojošas erudīcijas komandu “PRĀTA SPĒLES”

Uzņēmuma “PRĀTA SPĒLES” pārstāvis Edijs Začs.

14:30

Uzvarētāju apbalvošana.
Pasākuma noslēgums

 

! Šī pasākuma, kas ir daļa no Eiropas Jaunatnes Gada iniciatīvām, uzvarētājkomanda (4 jaunieši un pedagogs) Latvijas pārstāvju delegācijas sastāvā dosies vizītē uz Briseli pie Eiropas Parlamenta deputātes Daces Melbārdes.

Kā pieteikties pasākumam?

Pasākumam līdz 3.11.22. var pieteikties: izglītības iestādes (ne vairāk kā divas komandas no vienas iestādes), jauniešu biedrības vai jauniešu grupas līdz 4 cilvēkiem komandā, aizpildot pieteikuma formu https://ej.uz/eiropajaunietim.

Kontaktinformācija: Oskars Zuģickis, DNVOAC koordinators, tālr.: 26565858, e-pasts: oskars@nvoc.lv.

Atpakaļ
Piesakies jaunumiem
The subscriber's email address.

IESAISTIES.

APMEKLĒ.

PASTĀSTI.

Valsts jaunatnes programma Izglītības un zinātnes ministrija

LR Izglītības un zinātnes ministrija
Politikas iniciatīvu un attīstības departaments
Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050
jaunatneslietas@izm.gov.lv

SOFTIKOM