Eiropas Jaunatnes dialogs
Dalīties:
Share icon

Noslēdzies Eiropas Jaunatnes dialoga vēstnieku apmācību cikls

.

15.-16. aprīlī 20 Eiropas Jaunatnes dialoga (EJD) vēstnieki aizvadīja pēdējās klātienes apmācības. Mācībās vēstnieki atskatījās uz pēdējā gada aktivitātēm EJD procesā - 4 apmācības, 20 reģionālās konsultācijas, 5 ideju ieviešanas aktivitātes un arī dalība jauniešu festivālā "KOPUMS". Visi jauniešu pasākumi tika iekļauti labajos prakses piemēros EJD Eiropas atskaitē.

Izvērtējot ieguvumus no dalības vēstnieku tīklā, jaunieši attīstīja tādas prasmes kā laika plānošana, budžeta plānošana, pasākumu organizēšana un sadarbības partneru piesaiste, darbošanās stresa situācijās, jauniešu viedokļu uzklausīšana un pārstāvēšana gan Latvijā, gan starptautiski.

Paldies vēstniekiem Esterei, Normundam, Danielai, Khushi, Čelsijai, Vanessai, Martai Baibai, Litai, Leandrai, Laurai, Gustam, Sofijai, Luīzei, Samatai, Mārim, Lindai, Alīnai, Nikolai, Normundam un Amandai par ieguldīto laiku un idejām! 

Pateicamies Baltijas Reģionālais fonds par vēstnieku tīkla iedzīvināšanu un atbalstu jauniešiem. EJD vēstnieki par savu pieredzi tīklā informēs vebinārā 17. maijā, par, kuru informēsim drīzumā.

 

Projekts "Eiropas Jaunatnes dialoga īstenošana Latvijā 2022-2024" tiek līdzfinansēts no Eiropas Komisijas.

Atpakaļ
Piesakies jaunumiem
The subscriber's email address.

IESAISTIES.

APMEKLĒ.

PASTĀSTI.

Valsts jaunatnes programma Izglītības un zinātnes ministrija

LR Izglītības un zinātnes ministrija
Politikas iniciatīvu un attīstības departaments
Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050
jaunatneslietas@izm.gov.lv

SOFTIKOM