IZM Jaunatnes lietas
Dalīties:
Share icon

Meklējam labās prakses piemērus Latvijā

.

Eiropas Jaunatnes dialoga 9. cikla ietvaros Eiropas Jaunatnes dialoga Nacionālā darba grupa meklē labās prakses piemērus visā Latvijā, kā tiek īstenoti Eiropas jaunatnes mērķi #3 Iekļaujoša sabiedrība un #10 Ilgtspējīga zaļā Eiropa.

Aicinām dalīties jaunatnes organizācijām un citām NVO, jauniešu centriem un citām pašvaldības iestādēm par to, kādi ir labās prakses piemēri, ar kuriem Latvijai dalīties starptautiski. Piemēri tiks izmantoti Latvijas nacionālajā atskaitē un tie tiks analizēti un kalpos kā viens no ieguldījumiem Eiropas Jaunatnes konferencē Prāgā 2022. gada jūlijā, kurā Latviju pārstāvēs trīs jauniešu delegāti un Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvji.

Aicinām iesūtīt vismaz vienu piemēru šajā anketā.

2022. gada janvārī ir iesācies pašreizējais Francijas, Čehijas un Zviedrijas ES Padomes prezidentūras trio. Eiropas Jaunatnes dialogs ir iespēja jauniešiem un politikas veidotājiem visā Eiropā aktualizēt problēmjautājumus savas valsts un Eiropas līmenī. Eiropas Jaunatne dialogs ir instruments, kas nodrošina jaunatnes politikas atbilstību jauniešu aktuālajām vajadzībām un process, kas sniedz iespēju jauniešiem iesaistīties politikas veidošanā par jautājumiem, kas ietekmē pašus jauniešus.

 

Eiropas Jaunatnes dialogu Latvijā īsteno Izglītības un zinātnes ministrij un projekta īstenošanu Latvijā līdzfinansē Eiropas Savienība.

Atpakaļ
Piesakies jaunumiem
The subscriber's email address.

IESAISTIES.

APMEKLĒ.

PASTĀSTI.

Valsts jaunatnes programma Izglītības un zinātnes ministrija

LR Izglītības un zinātnes ministrija
Politikas iniciatīvu un attīstības departaments
Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050
jaunatneslietas@izm.gov.lv

SOFTIKOM