IZM Jaunatnes lietas
Dalīties:
Share icon

Jaunatnes lietu speciālistu saimei pievienojas jauni speciālisti

.

Vakar, 20. aprīlī, jaunatnes lietu specialistu pamatkompetenču attīstības mācību programmu pabeidza 21 jaunatnes lietu speciālists no visas Latvijas. Kursa noslēgumā dalībniekiem tiks pasniegti sertifikāti, kas apliecina jaunatnes lietu speciālistu apmācību programmu apgūšanu.

Speciālisti laika posmā no 2022. gada novembra līdz šī gada aprīlim apguva tādas tēmas kā kvalitatīvs darbs ar jaunatni un darba ar jaunatni veidi, jaunatnes politikas pamati, komunikācijas pamati, tiesību pamati, projektu vadība, jauniešu veselības jautājumi, pedagoģija un neformālā izglītība, komercdarbības pamati, psiholoģija, jauniešu neformālā izglītība āra dzīves formātā.

Visa kursa laikā jaunatnes lietu speciālistiem tika nodrošināts arī mentora atbalsts no jau pieredzējušies jaunatnes jomas darbiniekiem gan no pašvaldībām, gan no nevalstiskajām organizācijām.

Jaunatnes lietu speciālistu apmācības tika īstenotas Jaunatnes politikas valsts programmas 2022. - 2024. gadam ietvaros.

Novēlam jaunatnes lietu speciālistiem veidot labāku rītdienu jauniešiem un galvenais degt, bet nesadegt darbā ar jaunatni!

Atpakaļ
Piesakies jaunumiem
The subscriber's email address.

IESAISTIES.

APMEKLĒ.

PASTĀSTI.

Valsts jaunatnes programma Izglītības un zinātnes ministrija

LR Izglītības un zinātnes ministrija
Politikas iniciatīvu un attīstības departaments
Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050
jaunatneslietas@izm.gov.lv

SOFTIKOM