IZM Jaunatnes lietas
Dalīties:
Share icon

IZM un LJP tiekas ar Saulkrastu novada pašvaldību

.

Piektdien, 22. aprīlī, Jaunatnes politikas valsts programmas ietvaros, Izglītības un zinātnes ministrija kopā ar Latvijas Jaunatnes padomi tikās ar Saulkrastu novada pašvaldību sarunā par darbu ar jaunatni novadā pēc teritoriālās reformas.

IZM un LJP pārstāvji ieskicēja būtiskākos elementus jaunatnes jomas īstenošanā, pašvaldības darba ar jaunatni plānošanā, gan iespējas sadarbību veidošanai ar jaunatnes organizācijām. Dalībnieki kopīgi meklēja Eiropas Jaunatnes gada ietvaros vīzīju darbam ar jauniešiem Saulkrastu novadā un Latvijā.

DSC05027.jpg

Tikšanās noslēgumā sarunas dalībnieki vienojās par nepieciešamību pieteikties un aktīvi iesaistīties jaunatnes konsultatīvajā padomē, kurā būtu iespējams runāt par konkrētiem risinājumiem darba ar jaunatni īstenošanai un attīstībai. Pieteikties Saulkrastu novada jaunatnes konsultatīvajai padomei iespējams līdz š.g. 2. maijam. Vairāk informācija pieejama šeit

Tikšanās laikā piedalījās Saulkrastu novada domes priekšsēdētājs Normunds Līcis, Saulkrastu novada domes priekšsēdētāja vietnieki - Ervīns Grāvītis un Guntis Liepiņš, pašvaldības izpilddirektore Inese Odiņa Laizāne, jaunatnes lietu speciāliste Monta Saksone, deputāte, PI "Saulkrastu sporta un ģimeņu centrs" vadītāja Aiva Aparojde, Saulkrastu novada deputāts Normunds Broks, Saulkrastu novada deputāte un vidusskolas direktore Oksana Vanaga, Saulkrastu novada domes Komunikācijas un tūrisma nodaļas vadītāja Baiba Stjade, projektu vadītāja darbā ar ģimenēm Ingūna Feldmane, bērnu un jauniešu brīvā laika organizatore Vaira Cīrule, biedrības "Saulkrasti Adventure" pārstāvji - Kārlis Kosmačevs, Elvijs Ernests Viļķels, Dārta Smilga, biedrības "Creative Minds for Culture" pārstāve Rūta Keviešena, biedrības "Latvija Mazpulki" pārstāve Kristīne Žilinska, kā arī LJP projektu vadītāja Marta Renāte Jērica, LJP projektu koordinatore Anda Upeniece, IZM Politikas iniciatīvu un attīstības departamenta direktora vietniece jaunatnes jomā Randa Ķeņģe un IZM Politikas iniciatīvu un attīstības departamenta projektu vadītāja Renāte Mencendorfa.

Aicinām arī citas pašvaldības pieteikt konsultatīvās vizītes, rakstot Izglītības un zinātnes ministrijai jaunatneslietas@izm.gov.lv vai Latvijas Jaunatnes padomei ljp@ljp.lv .

Foto: Pēteris Gertners.

DSC05043.jpg

Atpakaļ
Piesakies jaunumiem
The subscriber's email address.

IESAISTIES.

APMEKLĒ.

PASTĀSTI.

Valsts jaunatnes programma Izglītības un zinātnes ministrija

LR Izglītības un zinātnes ministrija
Politikas iniciatīvu un attīstības departaments
Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050
jaunatneslietas@izm.gov.lv

SOFTIKOM