Jaunumi novados
Dalīties:
Share icon

Eiropas jaunatnes gadā Labklājības ministrija aicina jauniešus uz metodiskām sanāksmēm

.

2022. gads ir Eiropas Jaunatnes gads, tamdēļ, šogad metodiski informatīvās sanāksmes profesionālam sociālā darba attīstībai pašvaldībās, ir veltītas darbam ar jauniešiem, aicinot vienkopus sociālos darbiniekus, jaunatnes darbiniekus, sociālos pedagogus, bāriņtiesu darbiniekus, jauniešu nevalstisko organizāciju pārstāvjus un pašus jauniešus, lai mācītos ieklausīties un sadzirdēt, kopā veidojot labāku atbalsta sistēmu grūtībās nonākušam jaunietim.

Sanāksmes pirmajā daļā plānots klātesošos iepazīstināt ar aktualitātēm Labklājības ministrijas īstenotajā projektā "Profesionāla sociālā darba attīstība pašvaldībās", kā arī Valsts drošības dienesta pārstāvis informētu dalībniekus par radikalizācijas aktuālajām tendencēm, tostarp par interneta lomu radikalizācijas procesā, un vēlamo rīcību, konstatējot radikalizācijas pazīmes. Savukārt Latvijas Sociālo darbinieku biedrības pārstāvji iepazīstinās dalībniekus ar jaunumiem Latvijas sociālo darbinieku ētikas kodeksā un atbildēs uz jautājumiem par ētisko jautājumu risināšanas procesu.

Sanāksmes otrā daļa būs interakcija starp jauniešiem un speciālistiem, kuri veido atbalsta sistēmu grūtībās nonākušam jaunietim – “Vai proti klausīties jaunietī?”.

Sanāksmju indikatīvais norises laiks no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00. Jaunieši var piedalīties no 12.30, nākot uz pusdienām un pasākuma otro daļu, kura veltīta darbam ar jauniešiem.

Lai piedalītos sanāksmē, jāaizpilda elektroniska reģistrēšanās anketa šeit, izņemot Rīgas un Talsu sanāksmēm, jo uz tām pieteikšanās ir slēgta, bet, ja jauniešiem ir vēlme piedalīties, jāpiesakās rakstot Labklājības ministrijas projekta koordinatorei Naulai Dannenbergai uz naula.dannenberga@lm.gov.lv.

Metodiski informatīvo sanāksmju norises vietas:

27.09.2022 – Talsi, Talsu tautas nams (Lielā iela 19/21, Talsi)

29.09.2022 – Dobele, Dobeles pilsētas kultūras nams (Baznīcas iela 6, Dobele)

04.10.2022 – Daugavpils, Hotel Latgola (Ģimnāzijas iela 46, Daugavpils)

11.10.2022 – Smiltene, Smiltenes pilsētas kultūras un sporta centrs (Gaujas iela 1, Smiltene)

13.10.2022 – Rīga, Grand Poet Hotel (Raiņa bulvāris 5/6, Rīga)

Metodiski informatīvās sanāksmes moderēs biedrības “Resiliences centrs” valdes loceklis, saskarsmes nodarbību vadītājs pusaudžu sociālās rehabilitācijas programmā "DARI" , nometņu programmu vadītājs, Resiliences treneris Kārlis Mednieks.

Atpakaļ
Piesakies jaunumiem
The subscriber's email address.

IESAISTIES.

APMEKLĒ.

PASTĀSTI.

Valsts jaunatnes programma Izglītības un zinātnes ministrija

LR Izglītības un zinātnes ministrija
Politikas iniciatīvu un attīstības departaments
Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050
jaunatneslietas@izm.gov.lv

SOFTIKOM