Eiropas Jaunatnes dialogs
Dalīties:
Share icon

Eiropas Jaunatnes dialoga konsultācijas jauniešiem

.

Izglītības un zinātnes ministrijas projekta "Eiropas Jaunatnes dialoga īstenošana Latvijā 2022-2024" ietvaros 20 Eiropas Jaunatnes dialoga vēstnieki no visas Latvijas rīkos konsultācijas ar jauniešiem.

Vēstnieki sadarbībā ar saviem mentoriem darbojās pie konsultāciju plānošanas, organizēšanas un būs atbildīgi par aktivitāšu vadīšanu, atskaišu sagatavošanu un pasākumu izvērtēšanu. Konsultācijas 20 dažādās Latvijas vietās notiks radošā veidā – diskusijas, mācības, orientēšanās spēle, kino vakari u.c.

Konsultācijas norisināsies no oktobra līdz novembrim Rīgā, Talsos, Saldū, Kandavā, Ventspilī, Liepā (Cēsu novadā), Valmierā, Limbažos, Līvānos, Rēzeknē, Daugavpilī, Preiļos, Jelgavā, Salā (Jēkabpils novadā), Jēkabpilī, Aucē un Vecumniekos (Bauskas novadā).

Vēstnieki konsultāciju laikā meklēs atbildes uz jautājumiem par iekļaujošu sabiedrību, kas ir Eiropas Jaunatnes dialoga 10. cikla vadošā tēma.

Eiropas Jaunatnes dialoga vēstnieku tīklu ievieš nodibinājums “Baltijas reģionālais fonds” Izglītības un zinātnes ministrijas projekta "Eiropas Jaunatnes dialoga īstenošana Latvijā 2022-2024" tiek finansēts no Eiropas Komisijas. 

EK.png

Atpakaļ
Piesakies jaunumiem
The subscriber's email address.

IESAISTIES.

APMEKLĒ.

PASTĀSTI.

Valsts jaunatnes programma Izglītības un zinātnes ministrija

LR Izglītības un zinātnes ministrija
Politikas iniciatīvu un attīstības departaments
Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050
jaunatneslietas@izm.gov.lv

SOFTIKOM