Jauniešu galvaspilsēta
Dalīties:
Share icon

Darbā ar jaunatni iesaistītos aicina uz pieredzes apmaiņas semināru Iecavā

.

„Bauskas novads – Latvijas jauniešu galvaspilsēta 2023” pasākumu ietvaros aicinām darbā ar jaunatni iesaistītos - jaunatnes lietu speciālistus, jaunatnes darbiniekus un nevalstisko organizāciju pārstāvjus - piedalīties jaunatnes jomas pieredzes apmaiņas seminārā Iecavā.

Pasākums norisināsies 12. jūlijā Iecavas Mūzikas un mākslas skolā, Grāfa laukumā 1. Dienas gaitā ir ieplānots pilnas dienas seminārs no plkst. 10.30 līdz 18.00, iekļaujot tīklošanās pusdienas un kafijas pauzes.

Pieredzes apmaiņas seminārā plānots iepazīties ar labās prakses piemēriem Bauskas novadā, kas sekmējuši jaunatnes jomas būtisku attīstību un Jauniešu galvaspilsētas titula iegūšanu.

Reģistrācija semināram līdz 30. jūnijam, ierobežots dalībnieku skaits. Ar dalībniekiem, kuri pieteiksies semināram, organizatori sazināsies atsevišķi pirms semināra rīkošanas. No vienas pašvaldības/ nevalstiskās organizācijas var pieteikties 2 pārstāvji.

Programmā:

  • Pašvaldības un NVO sadarbība (t.sk. iespējamie atbalsta mehānismi);
  • Mobilais darbs un tā attīstības iespējas novados;
  • Sponsorēšana un mārketinga „tips & tricks” jaunatnes jomā;
  • Bauskas pilsētas kopienas centra izveide un attīstība.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Bauskas novada pašvaldības Jaunatnes nodaļas vadītāju Līgu Briģi, tel. +371 28799654, vai vecāko jaunatnes lietu speciālistu Gintu Jankovski, tel. +371 28646934; elektroniski aicinām sazināties pa e-pastu: festivals.kopums@bauskasnovads.lv.

“Latvijas Jauniešu galvaspilsēta”  mērķis ir popularizēt darbu ar jaunatni pašvaldību vidū un tā nozīmi sabiedrībā, stiprināt pašvaldību sadarbību jaunatnes jomā, labo prakšu un pieredzes apmaiņu, turpināt iedibinātās tradīcijas darbā ar jaunatni; kā arī paaugstināt darbā ar jaunatni iesaistīto personu, pašvaldību un organizāciju, kas organizē darbu ar jaunatni, prestižu un veicinātu jauniešu līdzdalību un iesaistīšanos sabiedriskajos procesos.

“Latvijas Jauniešu galvaspilsēta” tiek īstenota Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2023. - 2025. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros un ar Bauskas novada pašvaldības līdzfinansējumu.

Pieredzes apmaiņas seminārs IECAVĀ.PNG

Atpakaļ
Piesakies jaunumiem
The subscriber's email address.

IESAISTIES.

APMEKLĒ.

PASTĀSTI.

Valsts jaunatnes programma Izglītības un zinātnes ministrija

LR Izglītības un zinātnes ministrija
Politikas iniciatīvu un attīstības departaments
Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050
jaunatneslietas@izm.gov.lv

SOFTIKOM