Jaunumi novados
Dalīties:
Share icon

Aicina sadarboties ar Eiropas Jaunatnes dialoga vēstniekiem

.

2022. gadā 20 jaunieši no Latvijas ir kļuvuši par Eiropas Jaunatnes dialoga vēstniekiem savos reģionos (Kurzemes, Latgales, Rīgas, Vidzemes un Zemgales). Jaunieši paši organizē dažādas aktivitātes citiem jauniešiem, kā arī priecāsies piedalīties citu organizētos pasākumos, lai vairāk pastāstītu par Eiropas Jaunatnes dialogu un vērstu uzmanību uz jauniešu iespējām izteikt savu viedokli un tikt sadzirdētiem.

Eiropas Jaunatnes dialogs sniedz iespēju jauniešiem aktualizēt tos interesējošus jautājumus un diskutēt par risinājumiem Latvijas un Eiropas līmenī. Tas ir veids, kā tiek gādāts, lai, veidojot ES jaunatnes politiku, tiktu ņemts vērā jauniešu un jauniešu organizāciju viedoklis, uzskati un vajadzības. 

Ja jūsu reģionā tiek plānoti pasākumi jauniešiem, aiciniet ciemos Eiropas Jaunatnes dialoga vēstniekus, sazinoties ar vēstnieku programmas koordinatori Alisi Pumpuri, T. 26999190, E-pasts: alise@brfonds.lv

Eiropas Jaunatnes dialoga jauniešu vēstnieku programmu īsteno Izglītības un zinātnes ministrija un programmas koordinēšanu veic nodibinājums "Baltijas Reģionālais fonds".

Sīkāka informācija par Eiropas Jaunatnes dialogu šeit.

Rigas regions.jpg

zemgales regions.jpg

kurzemes regions.jpg

latgales regions.jpg

vidzemes regions.jpg

Atpakaļ
Piesakies jaunumiem
The subscriber's email address.

IESAISTIES.

APMEKLĒ.

PASTĀSTI.

Valsts jaunatnes programma Izglītības un zinātnes ministrija

LR Izglītības un zinātnes ministrija
Politikas iniciatīvu un attīstības departaments
Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050
jaunatneslietas@izm.gov.lv

SOFTIKOM