Aizvadīts pieredzes apmaiņas seminārs Ikšķiles un Olaines novadā

Aizvadīts pieredzes apmaiņas seminārs Ikšķiles un Olaines novadā

Aizvadīts pieredzes apmaiņas seminārs Ikšķiles un Olaines novadā
Dalīties:
Share icon

1. un 2.oktobrī Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019 uzņēma darbā ar jaunatni iesaistītās personas no dažādām Latvijas vietām. Divu dienu pieredzes apmaiņas semināra vadmotīvs bija sadarbība!

 

Semināra pirmajā dienā dalībniekiem bija fantastiska iespēja Laumas Žubules un Māra Rešņa- divu pieredzējušu neformālās izglītības treneru- vadībā mācīties, dalīties labās prakses piemēros un iedvesmoties jauniem darbiem. Dalībnieki pētīja un diskutēja kādi ir veiksmīgas sadarbības priekšnoteikumi un izaicinājumi, kā labāk veidot sadarbību jaunatnes jomas jautājumos ar citu nozaru pārstāvjiem un dienas noslēgumā radīja individuālos plānus sadarbības stratēģijai savās pašvaldībās.

 

Otrā diena bija veltīta Ikšķiles un Olaines pieredzei jaunatnes jomā. Diena sākās ar Ikšķiles jauniešu telpas apmeklējumu un Ikšķiles novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālista Eināra Ervīna Deribo stāstījumu par darbu ar jauniešiem Ikšķilē, par sadarbības labās prakses piemēriem. Turpinājumā dalībnieki devās iepazīt Olaines novadu, sākumā apmeklējot Olaines 1.vidusskolas bibliotēku, kurā uzzināja gan renovētās bibliotēkas stāstu, gan par sadarbības formām skolēnu līdzdalības veicināšanai. Semināra noslēgumā dalībnieki apmeklēja Olaines Jauniešu centrs “Popkorns”. Olaines novada pašvaldības jaunatnes lietu speciāliste Agnese Kalniņa un priekšsēdētāja padomnieks Kristaps Kauliņš dalījās ar stāstu par jauniešu centra un Popkorna skvēra izveidi, cik būtiska ir jauniešu iesaiste infrastruktūras plānošanās un, ka ļoti nozīmīga ir arī laba sadarbība starp pašvaldības darbiniekiem.

 

Kopā pavadītais laiks nebija ilgs, bet piesātināts- jaunas domas, idejas, metodes un pieredzes! Organizatori izsaka pateicību visiem, kas rada iespēju piedalīties, un vēl, lai atziņas pārvēršas idejās un idejas pārvēršas darbos!

 

Pieredzes apmaiņu organizēja Ikšķiles un Olaines novada pašvaldības.

 

Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019 īstenota Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programma 2019. gadam finansējuma ietvaros.

 

Papildus informācija:

Einārs Ervīns Deribo

einars.deribo@ikskile.lv

Agnese Kalniņa

agnese.kalnina@olaine.lv

 

Atpakaļ
Piesakies jaunumiem
The subscriber's email address.

IESAISTIES.

APMEKLĒ.

PASTĀSTI.

Valsts jaunatnes programma Izglītības un zinātnes ministrija

LR Izglītības un zinātnes ministrija
Politikas iniciatīvu un attīstības departaments
Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050
jaunatneslietas@izm.gov.lv

SOFTIKOM