"Līdzdalība 2.0." mācību otrā daļa un noslēgums

"Līdzdalība 2.0." mācību otrā daļa un noslēgums

Izglītības un zinātnes ministrija, Vaļņu iela 2
2. Decembris
10.00 -  16.45

Mācību mērķis ir sniegt teorētiskas un praktiskas zināšanas līdzdalības pieejā, veidos un metodēs un dot iespēju praktiski apgūt līdzdalības metožu plānošanas, vadīšanas un izvērtēšanas prasmes ikvienam interesentam, kas to vēlāk vēlētos izmantot, strādājot ar jauniešiem skolā, jauniešu centrā vai kādā citā jauniešu organizācijā, apvienībā vai pasākumā.

Mācību otrajā daļā tiksies dalībnieki, kas pirms tam piedalījušies apmācību pirmajā posmā, kuras notika katrā no Latvijas plānošanas reģioniem. Mācību noslēguma daļā Rīgā dalībnieki tiksies, lai izvērtētu gūto pieredzi īstenojot līdzdalības aktivitātes, rastu atziņas, secinājumus un ieteikumus līdzdalības sekmēšanai ilgtermiņā un sistemātiskā pieejā. 

Mācības rīko Izglītības un zinātnes ministrija, tās tiek finansētas no Eiropas Savienības neformālās izglītības programmas Erasmus+ projekta “Eiropas Jaunatnes dialoga īstenošana Latvijā”. 

Vairāk informācijas par mācībām un Eiropas Jaunatnes dialogu iespējams saņemt, sazinoties ar Izglītības un zinātnes ministrijas Politikas iniciatīvu un attīstības departaments projekta koordinatori Annu Īviņu rakstot uz e-pastu: anna.ivina@izm.gov.lv.

Dalīties:
Share icon
Atpakaļ
Piesakies jaunumiem
The subscriber's email address.

IESAISTIES.

APMEKLĒ.

PASTĀSTI.

Valsts jaunatnes programma Izglītības un zinātnes ministrija

LR Izglītības un zinātnes ministrija
Politikas iniciatīvu un attīstības departaments
Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050
jaunatneslietas@izm.gov.lv

SOFTIKOM