Iesnieguma termiņš programmai “Eiropas Solidaritātes korpuss”

Iesnieguma termiņš programmai “Eiropas Solidaritātes korpuss”

7. Februāris
00.00

7. februāris programmai “Eiropas Solidaritātes korpuss” – datums, līdz kuram jauniešu grupas, nevalstiskās organizācijas, biedrības, sociālie uzņēmumi, valsts un pašvaldību institūcijas un citi, kas ikdienā  strādā ar jauniešiem, aicināti iesniegt savus projektu pieteikumus, informē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA).

Par “Eiropas Solidaritātes korpusu”

Savukārt programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektu īstenošanai 2019. gadā Latvijai ir pieejami teju 1,3 miljoni eiro (1, 128 miljoni eiro). Pirmajā projektu konkursā, kas norisinās līdz 7. februārim – 383 380, 94 eiro. Kopumā šogad projektus “Eiropas Solidaritātes korpusā” varēs iesniegt trīs reizes gadā – līdz 7. februārim, līdz 30. aprīlim un līdz 1. oktobrim.

JSPA informē, ka šis ir otrais gads programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” ciklā, kas kopumā ilgst no 2018. līdz 2020. gadam. Programmā “Eiropas Solidaritātes korpuss” jauniešiem vecumā no 18 līdz 30 gadiem ir iespēja doties brīvprātīgajā darbā (gan starptautiskā, gan atsevišķos gadījumos nacionālā), strādāt atmaksātu praksi* vai darbu, kā arī īstenot pašiem savus Solidaritātes projektus, kuru mērķis ir risināt kādu sabiedrībā aktuālu izaicinājumu.

Programma „Erasmus+” sniedz iespēju darboties neformāli, veidot un īstenot projektus starptautiskā līmenī, sadarboties ar citu valstu jauniešiem, iegūt nozīmīgas prasmes un iemaņas, attīstot jaunatnes jomu Eiropā un Latvijā. Programmas mērķis ir veicināt Eiropas pilsonības apzināšanos un iesaistīt jauniešus Eiropas nākotnes veidošanā.

Projektu pieteikumi abās programmās iesniedzami tiešsaistē. Plašāka informācija www.jaunatne.gov.lv.

Dalīties:
Share icon
Atpakaļ
Piesakies jaunumiem
The subscriber's email address.

IESAISTIES.

APMEKLĒ.

PASTĀSTI.

Valsts jaunatnes programma Izglītības un zinātnes ministrija

LR Izglītības un zinātnes ministrija
Politikas iniciatīvu un attīstības departaments
Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050
jaunatneslietas@izm.gov.lv

SOFTIKOM